Jak tak sleduji krásně se plnící mapu, začínám o ní pomaloučku přemýšlet na trošku vyšší úrovni.
Původně jsem chtěl napsat úvahu o všelijakých těch různých „prajdech" (dokonce jsem si připravil i tématickou fotečku), ale na tak závažná témata je moc velké horko (oops, dvojsmysl).