Tak milého rudého pohraničníka Václava Sloupa můžu poslouchat třeba podesáté a pořád tomu nemůžu uvěřit...
V dnešním videu je párování piva a jídla, myslím, že by to mohlo být (pro někoho) zajímavé...
Až do teď jsem žil v domnění, že to nejhorší, co může člověka ve vlaku potkat, jsou posluchači hlasitých empétrojek, popřípadě telefonistky.